העלאת ערך הדירה באמצעות ניקיון

אתם קוראים נכון, ניתן להעלות את ערך הדירה באמצעות ניקיון. מדובר בשירות מקובל מאוד מעבר לים שעושה את צעדיו הראשונים בישראל. אז אם מתחילים בתהליך מכירת הנכס זכרו כי ישנן דרכים שונות להעלאת ערכו אך יתכן והדרך המשתלמת ביותר נמצאת ממש מתחת לאף ובהשקעה מינימלית.

בחרתם את הדירה למכירה ואתם חושבים כיצד ניתן למקסם את המחיר שלה? חברת ניקיון מומלצת לניקיון לפני מכירה היא אופציה זמינה, מהירה ובמחיר משתלם. מחקרים מהעולם מציגים עלייה של חמישה עד עשרה אחוזים במחיר דירות שעברו ניקיון יסודי ומקצועי בטרם נמכרו.

כמובן כי הניקיון צריך לצאת מגבולות הגזרה שאתם מכירים ויכולים לעשות בעצמכם, אך כאשר זה מתרחש אז הבית מואר באור שונה ובולט על פני יתר הנכסים באזורו.

איך בוחרים חברת ניקיון להשבחת נכסים?

מאחר ומדובר בשירות חד פעמי שיכול להעלות את ערך הדירה בעשרות אלפי שקלים אז רצוי לבחור בחברת ניקיון אמינה, עם המלצות רבות ועם שירות חסר פשרות. כיצד עושים זאת אתם שואלים? באמצעות הקפדה על מספר סעיפים:

 לא מתפשרים על ממליצים!

כאשר בוחרים בחברת ניקיון אז עושים זאת על סמך המלצות אמיתיות. בקשו לפחות שלושה ממליצים שונים שהסתייעו בשירות המבוקש וודאו כי הם אכן לקוחות אמיתיים. בנוסף, בקרו בעמוד הפייסבוק של החברה, עקבו אחר הביקורות השונות ועל ציון דירוג האיכות. יתר על כן, ישנם אתרים שונים שעוזרים במציאת חברות מומלצות באמצעות ביקורות אותנטיות.

מה כולל השירות?

רבים נוטים לבחור בחברת הניקיון המציעה להם את המחיר האטרקטיבי ביותר אך שוכחים את הסעיף החשוב ביותר והוא השירותים המוצעים. אל תהיו עשירים מדי בכדי לשלם בזול. ערכו השוואה בין נותני שירות שונים ועל מגוון השירותים אותם הוא מציע במחיר.
בוחרים בזול ומשלמים ביוקר

לצער רבים בתחום אין אכיפה וניטור של רמת שירות ומקצועיות. כל נושא כלים מתיימר להיות חברת ניקיון ואין שום דרך להעמיד אותו במקום. לפיכך, יש לבחור באנשי מקצוע רציניים שעומדים מאחורי המחיר שלהם ומספקים רמת שירות גבוהה. זכרו כי כל מטרתכם היא להעלות את ערך הנכס למקסימום האפשרי ולשם כך דרושה חברת מומלצת שכבר עשתה זאת בעבר.

 מה המחיר?

טעות נפוצה היא לללכת שבי אחר מודעות חסרות תוכן כמו "ניקיון כולל הכל ובמחיר שלא כולל אגורה", הרי אתם ילדים גדולים שיודעים כי איכות עולה כסף וכיוצא בזה גם שירות. בקשו את הצעת המחיר של חברת הניקיון באותיות ברורות ובכתב. שימו לב כי המחיר כולל מע"מ. בדקו את מספר אנשי הצוות, זמן ביצוע הניקיון ואף את הציוד איתו יגיעו לביתכם.

 

אז מה בעצם כולל ניקיון להשבחת הדירה?

מדובר על כל אותם השירותים שמשווים מראה חדש לרהיטים, רצפות, חלונות, קירות ואף האריחים והפנלים שנמצאים בבית. שירות הניקיון בא לשים דגש על היתרונות הקיימים בדירה, להבליט אותם על פני האחרים ולתת מימד של יוקרה לבית.

 

  • פוליש לרצפה יחזיר את המרצפת לימיה הזוהרים, יקנה לה ברק, הגנה וצבעים בולטים שיתנו רושם ראשוני מדהים לכל המבקרים.
  • ניקוי חלונות ותריסים יאפשרו לקונה להנות מהנוף הנשקף ולאפשר לו לזכור בבירור את כל המשתקף מהנכס.
  • על חדרי השירותים והאמבטיה נאמר כי הם הגושפנקה לחתימת החוזה. כלומר, משקיעים רבים נוטים להתסכל על החדרים הללו ולהסיק מסקנות לגבי כדאיות הרכישה. חברת ניקיון שמבינה את הפסיכולוגיה שמאחורי הניקיון ובני האדם תדע להשקיע את המאמצים במקומות הנכונים.

 

  • ניקוי ספות, שטיחים ושאר רהיטים במידה ונשארים בבית. כאשר הם מבריקים, רעננים ומריחים אז המחשבה של הרוכש היא על דירה בה יש ריהוט חדש ומתוחזק ששווה לו כסף לטווח הארוך ולכן שווה לו את ההשקע הראשונית.

 

*לצד כל השירותים הללו ניתן להנות גם משירותים נוספים כגון חידוש פרגולות, דקים, צביעה חיצונית ופנימית ואף תיקוני מתגים. כל לקוח יבחן את העלות של השירות לצד הרווח אותו עתיד להפיק ועל פי כך יבנה את סל השירותים להם הוא זקוק.