קופת גמל להשקעה

שינויים חלים מעת לעת בחוקים הקשורים לתחום החסכונות וההשקעות. בשביל לבחור את האפיק הנכון והמתאים ביותר להשקעה חשוב להישאר מעודכנים ולהכיר את מכלול האפשרויות העומדות בפניכם. אפשרות נוספת היא להתנהל על פי ייעוץ אישי של יועץ חיסכון שיוכל לעדכן אתכם בכל עת בשינויים ובתמורות ולהבטיח לכם שאתם משקיעים את כספיכם במקום הרווחי והמשתלם ביותר בעבורכם. כדאי לדעת שהבחירה משמעותית ביותר. לכן אין להקל ראש בבחירה של אפיק ההשקעה.

מוצרים שונים לחיסכון

המדינה מציעה מגוון של מוצרי פנסיוניים שמטרתם היא לעודד את התושבים לחסוך בשנים בהם הם עובדים ומרוויחים לשנים שלאחר הפרישה. השנים הללו יגיעו, ואם השכלנו לחסוך כראוי, הרי נוכל ליהנות מקצבה הולמת שתאפשר לנו לחיות בכבוד גם בימים אלו, בהם לא יהיה לנו מקור הכנסה סדיר ממקום עבודה. בשל היות אינטרס למדינה היא מציעה מוצרים כאלו שיש בהם הטבות מס, מה שעושה את החיסכון לכדאי ולמשתלם ביותר לאזרחים. אך בנוסף מוצעת קופת גמל להשקעה שהיא נותנת מענה של חיסכון הנהנה מהטבות מס אך היא אינה מיועדת רק לטווח הארוך. וזה אומר שהחוסך יוכל למשוך את כספו גם לפני שהוא מגיע לגיל פרישה. המוצר הזה נותן מענה לחיסכון כדאי ומשתלם לאנשים רבים שמחפשים אפיק פנסיוני פטור ממס לטווח הקצר.

מעלות של חיסכון בקופת גמל להשקעה

מספר מעלות לחיסכון זה. ראו להלן פרוט:

  • קופת גמל זו מנוהלת על ידי גופים מוסדיים, וזה אומר שעלות דמי הניהול עשויים להיות נמוכים ומשתלמים. יש לדעת שעלות דמי הניהול נתונים למיקוח וניתן להפחית אותם אף יותר מהעלות המוצעת לכם.
  • ניתן להשתמש במוצר זה כמוצר לחיסכון פנסיוני שנהנים ממנו לאחר הפרישה כקצבה חודשית. במקרה שאכן השימוש בכספים הוא כזה ייהנה החוסך גם מפטור מס בעת שהוא ימשוך את הכסף.
  • סכומי הכסף המופקדים בקופת הגמל להשקעה נהנים מפטור ממס רווח הון.

לסיכום, מדובר במוצר פנסיוני משתלם בהחלט שמציע אפשרות חיסכון כאלטרנטיבה לחיסכון בבנק, ומאפשר לאזרחים לחסוך כספים למטרות שונות לטווח הרחוק או לטווח הבינוני והקצר. יתכן שגם לכם זה משתלם!